Kategorie prezentów

Kategorie prezentów

Prezent na roczek dla chłopca

Ostatnie 12 miesięcy życia było czasem intensywnego rozwoju. Maluszek rozpoznaje już swoich najbliższych i coraz sprawniej się porusza. Planujesz zakup prezentu, ale nie wiesz, co kupić na roczek dla chłopca? Obejrzyj zabawki dla roczniaka na Pasteloveprezenty.pl!.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 29

Filtry:
pastelove przesłanie

Pomagamy Wam spełniać ich marzenia

Personalizowane prezenty
Na wybranym przez Ciebie produkcie wykonamy zamówioną personalizację.
dowiedz się więcej
Wyjątkowa przesyłka
Opakowanie zewnętrzne ozdobimy życzeniami dla Malucha. Dzięki temu nawet prezent podarowany na odległość może mieć osobisty charakter.
dowiedz się więcej
Błyskawiczna realizacja
Przy zamówieniu złożonym do godz. 13:00*, wysyłka nastąpi jeszcze tego samego dnia. Dostawa weekendowa natomiast pozwoli zakupić prezent nawet na ostatnią chwilę.
*dowiedz się więcej
poradnik prezentowy

Jak wybrać zabawkę dla rocznego chłopca?

Świetnie sprawdzą się interaktywne oraz edukacyjne zabawki dla rocznego chłopca. Pobudzająca zmysły nauka poprzez zabawę pozwala na wszechstronny rozwój Maluszka. Dziecko stawia swoje pierwsze kroki, więc prezent dla chłopca zachęcający do aktywności również będzie wskazany.

 

Jeśli nie wesz, co kupić na roczek dla chłopca, zachęcamy do skorzystania z naszego planera prezentów. Podsuniemy Ci gotowe pomysły prezentów dla rocznego dziecka. Pozostaw datę urodzin chłopczyka w naszej bazie, a będziemy Ci przypominać o kolejnych rocznicach i proponować podarunki dopasowane do wieku Malca.

 

Pomysły na prezent dla rocznego chłopca

Zbliżają się pierwsze urodziny? Chłopczyk ucieszy się z własnego autka! W naszym sklepie znajdziesz jeździki inspirowane popularną marką Mercedes.

 

Pomysłowym i bardzo użytecznym rozwiązaniem jest mata edukacyjna z cyferkami, literkami oraz prostymi obrazkami. Piankowe puzzle z powodzeniem zastąpią dywan, a także pozwolą na zbudowanie w dziecięcym pokoju domku lub tunelu.

 

Oryginalne prezenty na pierwsze urodziny chłopca

Prezent na roczek dla chłopca musi być szczególny. Upamiętnienie pierwszych urodzin jest niezmiernie ważne – rodzina często będzie wracała wspomnieniami do tego dnia. Zdecyduj się na prezent z personalizacją, który sprawi radość zarówno maluszkowi, jak i jego mamie.

 

Mięciutka, idealna do przytulania lala albo bujany konik z imieniem pociechy i Twoją dedykacją?  A może imienny jeździk bądź rowerek? Podaj nam treść życzeń, a my stworzymy dla Ciebie indywidualną wizualizację napisu.

 

Słowa na pluszowych zabawkach umieszczamy przy wykorzystaniu nadruku ploterowego. Pojazdy takie jak rowerki, hulajnogi oraz jeździki otrzymują naklejkę z wytrzymałej folii polimerowej PCV. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi personalizacji oraz z pełną ofertą w sklepie Pasteloveprezenty.pl.

 

prezentowy newsletter

Planer prezentów

Podaj nam imię i datę urodzenia dziecka, a my przypomnimy Ci o nadchodzącej okazji i zapewnimy odpowiedni dobór prezentów.
Płeć
Imię dziecka
Data urodzin
Twój adres e-mail
Administratorem Państwa danych osobowych jest... Krzysztof Skorzepa, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą SOLUTION Krzysztof Skorzepa, ul. Rudzka 101a lok.7, 93-438 Łódź, tel.: +48 663 438 489, email: kontakt@pasteloveprezenty.pl (Administrator). Celem przetwarzania danych jest dostarczenie Państwu na adres mailowy newslettera a także Planera prezentów, to jest zindywidualizowanej informacji marketingowej. Newsletter oraz Planer prezentów zostanie do Państwa wysłany na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Państwa zgody, którą mogą Państwo wycofać w każdym czasie. Więcej informacji o celach przetwarzania, przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności