Kategorie prezentów

Kategorie prezentów

Prezenty na Komunię

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie nie tylko w życiu małego człowieka, ale całej jego rodziny. Choć złoty medalik oraz Biblia należą do tradycyjnych prezentów z tej okazji, rosnącą popularnością cieszą się oryginalne podarunki. Mamy dla Ciebie kilka pomysłów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

pastelove przesłanie

Pomagamy Wam spełniać ich marzenia

Personalizowane prezenty
Na wybranym przez Ciebie produkcie wykonamy zamówioną personalizację.
dowiedz się więcej
Wyjątkowa przesyłka
Opakowanie zewnętrzne ozdobimy życzeniami dla Malucha. Dzięki temu nawet prezent podarowany na odległość może mieć osobisty charakter.
dowiedz się więcej
Błyskawiczna realizacja
Przy zamówieniu złożonym do godz. 13:00*, wysyłka nastąpi jeszcze tego samego dnia. Dostawa weekendowa natomiast pozwoli zakupić prezent nawet na ostatnią chwilę.
*dowiedz się więcej
poradnik prezentowy

Prezent na komunię dla dziewczynki – co kupić?

Pamiętajmy, że dzień komunii ma przede wszystkim charakter religijny, dlatego podarunki powinny być dobrane stosownie do okazji. Kieruj się również wiekiem dziecka i jego zainteresowaniami.

 

Prezent dla dziewczynki zwykle nie różni się od podarunku dla chłopca. Dziewczynka również uwielbia ruch, dlatego ucieszy ją dwukołowa hulajnoga marki Milly Mally. Solidna aluminiowa konstrukcja, regulowana wysokość kierownicy, stalowy hamulec oraz antypoślizgowa powierzchnia – spełnia wszystkie warunki profesjonalnego sprzętu sportowego. Co więcej, może być użytkowana nawet przez dorosłych.

 

Prezent na komunię dla chłopca – co kupić?

Zdalnie sterowane zabawki to niewątpliwie fantastyczny prezent dla chłopca. Zapewnią dużo frajdy, a przy tym pozwolą doskonalić zdolności manualne i rozwiną zmysł przestrzenny. Nasze realistyczne maszyny budowlane, np. dźwigi i koparki, zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Dodatkową zaletą są efekty dźwiękowe i świetlne.

Kolejną propozycją będzie dwukołowa hulajnoga. Mali mężczyźni lubią testować wytrzymałość różnych sprzętów, dlatego innowacyjne hulajnogi Milly Mally sprawdzą się doskonale i posłużą przez długie lata.

 

Jaką zabawkę kupić na komunię?

Popularne prezenty na Komunię Świętą nie zawsze są tymi wymarzonymi. Pamiętaj, że upominek przede wszystkim powinien uszczęśliwić dziecko i sprawić, że poczuje się w tym dniu wyjątkowe. Postaw na coś nietuzinkowego i zamów zabawkę z personalizacją.

W ten sposób upamiętnisz to ważne wydarzenie, a Twój prezent nabierze indywidualnego charakteru i stanie się prawdziwym unikatem. Na zabawce możesz umieścić imię dziecka, datę lub dedykację. Napisy – dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii – są eleganckie i bardzo trwałe.

 

Mądre prezenty na komunię

Dzieci często otrzymują takie prezenty na komunię, które posłużą im dopiero za jakiś czas. Oczywiście istnieje racjonalne wytłumaczenie takiego podejścia, ale czasem warto spojrzeć z innej strony. Nasi Milusińscy lubią proste przyjemności i chcą otrzymywać podarunki, z których mogą od razu skorzystać.

 

Prezenty komunijne dla chłopca i dla dziewczynki należy dobrać do wieku dzieci. Dokonując wyboru, kieruj się naszymi rekomendacjami wiekowymi lub skorzystaj z planera prezentów na Pasteloveprezenty.pl.

 

prezentowy newsletter

Planer prezentów

Podaj nam imię i datę urodzenia dziecka, a my przypomnimy Ci o nadchodzącej okazji i zapewnimy odpowiedni dobór prezentów.
Płeć
Imię dziecka
Data urodzin
Twój adres e-mail
Administratorem Państwa danych osobowych jest... Krzysztof Skorzepa, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą SOLUTION Krzysztof Skorzepa, ul. Rudzka 101a lok.7, 93-438 Łódź, tel.: +48 663 438 489, email: kontakt@pasteloveprezenty.pl (Administrator). Celem przetwarzania danych jest dostarczenie Państwu na adres mailowy newslettera a także Planera prezentów, to jest zindywidualizowanej informacji marketingowej. Newsletter oraz Planer prezentów zostanie do Państwa wysłany na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Państwa zgody, którą mogą Państwo wycofać w każdym czasie. Więcej informacji o celach przetwarzania, przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności