Kategorie prezentów

Kategorie prezentów

Prezent na walentynki

Szukasz oryginalnego prezentu na walentynki dla dzieci? A może chcesz wysłać wyjątkową walentynkę do niej lub do niego?

Spójrz, co przygotowaliśmy na tę okoliczność:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

pastelove przesłanie

Pomagamy Wam spełniać ich marzenia

Personalizowane prezenty
Na wybranym przez Ciebie produkcie wykonamy zamówioną personalizację.
dowiedz się więcej
Wyjątkowa przesyłka
Opakowanie zewnętrzne ozdobimy życzeniami dla Malucha. Dzięki temu nawet prezent podarowany na odległość może mieć osobisty charakter.
dowiedz się więcej
Błyskawiczna realizacja
Przy zamówieniu złożonym do godz. 13:00*, wysyłka nastąpi jeszcze tego samego dnia. Dostawa weekendowa natomiast pozwoli zakupić prezent nawet na ostatnią chwilę.
*dowiedz się więcej
poradnik prezentowy

Prezent na walentynki z dostawą do domu

Poduszka serce z napisem: to wyjątkowy, personalizowany prezent dla dzieci i dorosłych. Wykonana z przepięknego materiału, jakim jest Velvet oraz przemiłej w dotyku Bawełny. Razem tworzą zgrane połączenie. Użyte wypełnienie, to najwyższej jakości włókna sylikonowe. Użyte materiały posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100. To czyni nasze poduszki bezpieczne w kontakcie ze skórą nawet najmniejszych dzieci. Ponadto doskonale nadają się dla małych alergików. To świetny pomysł także na prezent na walentynki od córki dla taty. Dzięki personalizacji ta niezwykła poduszka w kształcie serca stanie się także osobistą pamiątką na lata.

Lalka Metoo z imieniem i dedykacją. Dodaj własne, personalizowane napisy. Spraw, że zabawka zmieni się w przepiękną walentynkę dla dzieci. Możesz nazwać lalkę imieniem. Możesz umieścić metrykę urodzenia, a nawet życzenia dla dziecka. Prezent ten będzie wzruszał teraz jak i za wiele lat. Lalki Metoo posiadają niezbędne atesty i nie mają ograniczeń wiekowych. To oznacza, że są bezpieczne dla tych najmłodszych dzieci.

Prezent na walentynki z dostawą do domu. Walentynki na odległość, też mogą mieć magiczny i osobisty charakter. Wybierz produkt, dodaj własną treść. A my zajmiemy się personalizacją, opakowaniem, oraz dostarczymy paczkę w trybie ekspresowym. Z nami nawet walentynki na ostatnią chwilę są wyjątkowe.

prezentowy newsletter

Planer prezentów

Podaj nam imię i datę urodzenia dziecka, a my przypomnimy Ci o nadchodzącej okazji i zapewnimy odpowiedni dobór prezentów.
Płeć
Imię dziecka
Data urodzin
Twój adres e-mail
Administratorem Państwa danych osobowych jest... Krzysztof Skorzepa, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą SOLUTION Krzysztof Skorzepa, ul. Rudzka 101a lok.7, 93-438 Łódź, tel.: +48 663 438 489, email: kontakt@pasteloveprezenty.pl (Administrator). Celem przetwarzania danych jest dostarczenie Państwu na adres mailowy newslettera a także Planera prezentów, to jest zindywidualizowanej informacji marketingowej. Newsletter oraz Planer prezentów zostanie do Państwa wysłany na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Państwa zgody, którą mogą Państwo wycofać w każdym czasie. Więcej informacji o celach przetwarzania, przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności