Kategorie prezentów

“Pomagamy Wam spełniać ich marzenia...”

Hej! To my - załoga Pastelovych Prezentów :)

Artur, Weronika, Krzysiek, Robert, Marta, Gosia, Bożena, Janek i ja, Monika. To właśnie my każdego dnia dbamy o najpiękniejsze prezenty, ich pakowanie i dostarczanie.

A jak to wszystko się zaczęło?

Gdy w marcu 2020 roku z powodu pandemii więcej czasu zaczęliśmy spędzać w domu, w mojej głowie narodził się niesamowity pomysł: Wyjątkowy sklep z prezentami dla dzieci. Tak! Przez wielkie “W”, bo od razu wiedziałam, że będzie się wyróżniał. W tym czasie moja pierwsza pasja – architektura wnętrz – usunęła się w cień, a ja zaczęłam rozwijać nową.

A to dlatego, że od zawsze niesamowicie dużo satysfakcji sprawiało mi obdarowywanie bliskich. I to prezentami nie byle jakimi ;) Więc… wszystko to, co uważałam za ważne, przeniosłam do swojej firmy.

Co wyróżnia prezenty z Pastelove?

Świetna jakość produktu
Oryginalny i niebanalny pomysł
Pewność, że prezent jest dobrze dobrany do osoby
Wyjątkowe opakowanie
Możliwość zorganizowania prezentu na ostatnią chwilę

Od samego początku kierowałam się właśnie tymi zasadami. I niebawem przekonałam się, że są ważne nie tylko dla mnie.

Sukces na Allegro

Z dnia na dzień na Allegro powstał sklep pod nazwą youngSOLUTION, który – jak się szybko okazało – spełnia oczekiwania klientów. Tysiące pozytywnych opinii oraz niezliczona liczba wiadomości i SMS-ów z podziękowaniami – to wszystko dodało skrzydeł. Do dzisiaj motywuje też do działania i rozwijania się.

W 2022 roku przyszedł więc czas na uruchomienie niezależnego sklepu PasteLovePrezenty.pl. Zaprojektowaliśmy go zgodnie z potrzebami i sugestiami, którymi nasi klienci chętnie dzielili się z nami przez prawie 2 lata. I nawet nie wiesz, jak bardzo cieszymy się, że możemy Cię tutaj gościć

Nasza marka

A jak jest dzisiaj? Jesteśmy specjalistami od prezentów dla dzieci. U nas znajdziesz wysokiej jakości zabawki, w których bezpieczeństwo i funkcjonalność to podstawa. A ponadto wszystkie wyglądają przepięknie.

Większa część z nich posiada możliwość personalizacji. Na Twoje życzenie produkty mogą być zapakowane w odręcznie podpisane pudełko i dostarczone gotowe do wręczania. Dbamy też o to, aby prezenty wyruszyły w drogę na wskazany adres bezpośrednio do dzieci. I to wszystko w błyskawicznym tempie – maksymalnie 24h od złożonego zamówienia.

A te procesy są możliwe dzięki znakomitym ludziom - bo wspólnie tworzymy naszą markę.

Kto za nią stoi?

Robert

Pracuje z nami prawie od początku i koordynuje procesy zamówień. Nie mam pojęcia, co bym bez niego zrobiła. To właśnie on pilnuje, żeby każda przesyłka była odpowiednio zapakowana, a nawet pięknie pachniała. Jego bystre oko czuwa, aby paczki wysyłane były w perfekcyjnym stanie.

Gosia

Odpowiada za personalizację naszych produktów. To właśnie ona dokłada starań, aby zamówione imiona, życzenia, metryki wyglądały na zabawkach jak najlepiej. Zabawki z naniesionymi napisami, wysyłamy jeszcze tego samego dnia! Jako jedyni w tej branży działamy tak szybko.

Arturek

Jest naszym małym testerem oraz kontrolerem jakości większości pojazdów i zabawek. Przy jego temperamencie wiemy, że produkty muszą odznaczać się niezwykłą wytrzymałością, ale także być bezpieczne dla niego samego.

Werka

To nasza modelka i selekcjonerka lalek oraz plecaków. Dzięki niej wiemy, o czym marzą małe dziewczynki i co im się najbardziej podoba.

Krzysiek

Mój mąż – wspiera mnie w wielu obszarach od chwili, gdy tylko pomysł na sklep z prezentami narodził się w mojej głowie. Dzieci go uwielbiają, a on zna się na nich, jak nikt inny 😊

I ja - Monika

Ze mną możecie mieć kontakt na każdym etapie zakupów w naszym sklepie. Niekiedy odbieram telefony i odpowiadam na wiadomości. Innym razem zajmuję się personalizacją lub samym przygotowaniem paczek do wysyłki. Ale największą przyjemność sprawia mi umieszczanie rysunków i życzeń na opakowaniach prezentów. Wierzę w to, że wszystkie się spełniają :)

I jest jeszcze ktoś, bez kogo sklep nigdy by nie powstał:

Marta K. – jest osobą, której w dużej mierze zawdzięczam powstanie sklepu. To właśnie ona opracowała cały content dla PasteLovePrezenty.pl. Jej profesjonalne i równocześnie wrażliwe „pióro” pozwoliło osiągnąć najwyższy poziom w zakresie słowa pisanego. Doskonale zrozumiała nasze i Wasze potrzeby. Ba wielokrotnie pomogła nam je dookreślić. Czyta w myślach i to, czego sami nie potrafimy wypowiedzieć, ona sprawnie ubiera w słowa. 

Tak, to właśniemy i nasza historia!

A musisz wiedzieć, że stale się zmieniamy i rozwijamy. Jeśli i Ty lubisz ludzi, lubisz miło ich zaskakiwać, lubisz sprawiać niespodzianki i prezenty swoim bliskim, koniecznie wyślij nam swoje CV na adres kontakt@pasteloveprezenty.pl i napisz, dlaczego chcesz z nami pracować.