Kategorie prezentów

Kategorie prezentów

Jeździk dla dzieci

Gdy maluch opanuje sztukę stawania przy meblach, od chodzenia dzieli go już tylko krok – dosłownie! Jeśli chcesz mu w tym pomóc, warto zastanowić się nad zakupem jeździka. Dzięki niemu dziecko będzie z radością przemierzać nieznane trasy i odkrywać swoje ciało, doskonaląc nabyte umiejętności. W sklepie Pasteloveprezenty.pl kupisz jeździki idealne na roczek – zobacz, co przygotowaliśmy dla Twojego ulubionego smyka!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

pastelove przesłanie

Pomagamy Wam spełniać ich marzenia

Personalizowane prezenty
Na wybranym przez Ciebie produkcie wykonamy zamówioną personalizację.
dowiedz się więcej
Wyjątkowa przesyłka
Opakowanie zewnętrzne ozdobimy życzeniami dla Malucha. Dzięki temu nawet prezent podarowany na odległość może mieć osobisty charakter.
dowiedz się więcej
Błyskawiczna realizacja
Przy zamówieniu złożonym do godz. 13:00*, wysyłka nastąpi jeszcze tego samego dnia. Dostawa weekendowa natomiast pozwoli zakupić prezent nawet na ostatnią chwilę.
*dowiedz się więcej
poradnik prezentowy

Do czego służy jeździk?

Jeździki dla dzieci stały się alternatywą dla popularnych kilkanaście lat temu chodzików, których stosowania obecnie nie zalecają specjaliści. Ruch na jeździkach polega na odpychaniu się nóżkami od podłoża w pozycji siedzącej. Mogą również służyć jako pchacze – nauka chodzenia odbywa się wówczas poprzez popychanie pojazdu. To idealne rozwiązanie dla najmłodszych będących dopiero w początkowej fazie rozwoju ruchowego, czyli w okolicach 12. miesiąca życia. Szukasz nietuzinkowego prezentu z okazji ważnej uroczystości? Kup jeździk na roczek: Twój ulubieniec na pewno za nim oszaleje! W sklepie Pasteloveprezenty.pl jeździki występują w formie samochodu, i to nie byle jakiego, bo na licencji Mercedesa! Miły bonus: możemy go spersonalizować.

 

Kiedy kupić dziecku jeździk?

 

Jeździki mogą być świetnym prezentem zarówno dla chłopczyka, jak i dla dziewczynki. Pojazdy korzystanie wpływają na koordynację ruchową maluszka. Dzięki nim maluch ćwiczy ruch naprzemienny nogami, a zatem poruszanie się na nich to preludium do aktywności na pierwszym rowerku. Tego typu zabawka nadaje się również dla niemowląt. Minimalny wiek dziecka, któremu można kupić jeździk, to od 6 miesięcy (dziecko powinno potrafić samodzielnie siedzieć), a maksymalny – 3 lata.

 

Dlaczego warto kupić dziecku jeździk?

Jeździk korzystnie wpływa na rozwój dziecka na kilku etapach życia. Nasze jeździki to pojazdy, które rosną z dzieckiem: na początku maluch jeździ z opiekunem, który pcha pojazd, trzymając za wysoki uchwyt. Dziecko nie wypadnie, ponieważ zabezpieczają go ochronne ramiona oraz komfortowe podparcie. Po zdemontowaniu ramion i uchwytu dla rodzica maluch sam napędza jeździk w dwojaki sposób: siedząc lub pchając pojazd. Doświadczeni kierowcy preferują jednak wersję bez oparcia. Gdy jazda Mercedesem nie skrywa już żadnych tajemnic i najważniejsza jest szybkość i łatwość wsiadania, bez problemu zdemontujesz oparcie ochronne, uzyskując jeździk dla dwulatka czy trzylatka.

 

Pchacze w formie samochodu nie są jedynymi pojazdami dla najmłodszych, które znajdziesz w naszej ofercie. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na roczek dla bliskiego Ci dziecka, spójrz również na rowerki biegowe i hulajnogi, zwłaszcza te 3 w 1. Wiele pojazdów można personalizować, nadając im osobisty charakter. Jesteśmy przekonani, że się nie zawiedziesz!

prezentowy newsletter

Planer prezentów

Podaj nam imię i datę urodzenia dziecka, a my przypomnimy Ci o nadchodzącej okazji i zapewnimy odpowiedni dobór prezentów.
Płeć
Imię dziecka
Data urodzin
Twój adres e-mail
Administratorem Państwa danych osobowych jest... Krzysztof Skorzepa, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą SOLUTION Krzysztof Skorzepa, ul. Rudzka 101a lok.7, 93-438 Łódź, tel.: +48 663 438 489, email: kontakt@pasteloveprezenty.pl (Administrator). Celem przetwarzania danych jest dostarczenie Państwu na adres mailowy newslettera a także Planera prezentów, to jest zindywidualizowanej informacji marketingowej. Newsletter oraz Planer prezentów zostanie do Państwa wysłany na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Państwa zgody, którą mogą Państwo wycofać w każdym czasie. Więcej informacji o celach przetwarzania, przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności