Kategorie prezentów

Personalizowane opakowania dbamy o każdy detal

Wiemy, że moment wręczenia prezentu jest dla Ciebie równie ważny, co jego zawartość.

Dlatego dbamy, aby jego rozpakowanie było naprawdę wyjątkowe. Zdajemy sobie również sprawę, że nie zawsze możesz wręczyć prezent osobiście. Jednak i na to mamy doskonałe rozwiązanie. Zobacz, co nas wyróżnia!

Wyjątkowa oprawa - pudełka personalizowane

W standardzie każdy nasz produkt pakujemy w ekologiczne, mocne pudełko transportowe. Masz więc pewność, że wnętrze przesyłki dotrze do Malucha nienaruszone. Jednak jeśli chcesz, możesz mieć coś ekstra.

Dodaj kilka ważnych słów lub życzenia, a karton zyska nową funkcję. Zamieni się w oryginalne opakowanie na prezent.

Jak możesz to zrobić?

Na etapie składania zamówienia zaznacz opcję personalizacji.

Wpisz imię dziecka lub własne życzenia.

Następnie dodamy wprowadzone przez Ciebie treści na opakowaniu.

Całość ozdobimy odręcznymi rysunkami

Nawet gdy zechcesz wysłać prezent do Dziecka na odległość, paczka będzie wyglądała tak, jakby była podpisana przez Ciebie. Jesteśmy jedyną tak wyjątkową pocztą prezentową dla dzieci.

Dodatkowo za pomocą przezroczystej folii stretch zabezpieczymy personalizowane pudełko przed zabrudzeniem.

Ekologiczne materiały

Celowo używamy przezroczystej folii. Brak koloru umożliwia poddanie jej najbardziej skutecznemu przetworzeniu. A to nie wszystko!

Nasze pudełka wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. A do ich zabezpieczenia stosujemy papierowe taśmy z klejem biodegradowalnym. Jak widzisz, zadbaliśmy o każdy szczegół. Tobie zostawiliśmy zerwanie etykiety adresowej przed wrzuceniem opakowania do pojemnika na papier i tekturę.

Co więcej, nasze pluszowe lale i plecaki zawsze otulamy bibułą. Wiemy, że tak jak my – nie lubią foliowych torebek i wypełniaczy.

Bezpieczny transport

Prezent zawsze zabezpieczamy trwałym i mocnym kartonem zewnętrznym. Masz więc pewność, że wnętrze przesyłki dotrze do Malucha nienaruszone*.

Personalizowane torebki na prezenty

Zależy Ci na bardziej szykownym opakowaniu? Do części z naszych produktów masz możliwość dobrania ozdobnej, papierowej torebki prezentowej. Każda o wymiarze A4 wykonana jest z wysokiej jakości prążkowanego papieru KRAFT. Dodatkowo, gdy takie będzie Twoje życzenie, ręcznie ozdobimy ją napisem oraz rysunkiem w kolorze złota.

Torby wymiarem idealnie pasują do naszych lalek i plecaków. Wybierz odpowiedni wzór spośród torebek świątecznych, wielkanocnych, walentynkowych, na chrzest lub po prostu prezentowych uniwersalnych, a my umieścimy je w kartonie zbiorczym wraz z pozostałymi produktami.

Poufność misji

Gwarantujemy Ci, że żadna przesyłka, która opuszcza naszą pracownię, nie zawiera informacji na temat ceny. Dokument sprzedaży wysyłamy wyłącznie na adres mailowy podany przy zamówieniu lub przypisany do konta w naszym sklepie.

* Jeśli jednak z przyczyn od nas niezależnych, paczka zostanie uszkodzona, należy otworzyć ją w obecności kuriera i spisać protokół szkody oraz sfotografować jej stan przed i po rozpakowaniu. Natomiast w razie odbioru z paczkomatu trzeba niezwłocznie skontaktować się z przewoźnikiem InPost.